İşverene de İş arayana da Tarihi Fırsat
Maliyetsiz Eleman. 1 Yıla kadar maaş ve sigorta İŞ-KUR’dan 1 Yıldan Sonra 42 Aya Kadar SGK Primi Yok. ÇSGB (Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı) ve TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) istihdam kaynaklı yeni proje ile iş dünyasına yeni fırsatlar sunuyor. İstihdam seferberliği kapsamında iş başı eğitimine katılanların, 1 yıla kadar net asgari ücret tutarındaki maaşı ile iş kazası, meslek hastalıkları ve genel sağlık sigortası primleri İşsizlik Sigortası Fonu’ndan karşılanacak. İş başı eğitim programına katılanların istihdam edilmeleri durumunda, 42 aya kadar varan sürelerde asgari ücret üzerinden SGK işveren primi yine İşsizlik Sigortası Fonu’ndan karşılanacak.
TMO Genel Müdürü İsmail KEMALOĞLU, Borsamızı Ziyaret Etti.
TMO Genel Müdürü Sayın İsmail KEMALOĞLU, 2016 dönemi çeltik hasadının başlamasıyla birlikte Borsamızı ziyaret ederek bölgedeki sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve çeltik üreticilerinin katılımıyla bir toplantı gerçekleştirdi.
Yönetim Kurulu Başkanımız İbrahim GİRGİN TMO Genel Müdürlüğünü Ziyaret Etti
Genel Müdürü Vekili; Yönetim Kurulu Başkanı V. Mustafa ERDOĞAN ile Alım ve Muhafaza Dairesi Başkanı Hacı BARAN'ın katılımı ile yapılan toplantıda 2016 dönemi çeltik ekilişleri, çeltik piyasalarının durumu ve hububat gelişimi konularında görüşmelerde bulunulmuştur.Kalkınma Çalıştayı Gerçekleşti
Yaklaşık 800 Kişinin Katıldığı Hamzadere Kalkınma Çalıştayı Bölgenin Gelişimini Hızlandıracak
EDIRNE
Adres : Enez Cad. Kabristan Sok. No:105 İpsala/EDİRNE